De mogelijkheid wordt onderzocht, als een en ander duidelijk is, dan wordt dat hier vermeld.
Openbare executoriale verkoop
(ex artikel 3:268 en 3:254 Burgerlijk Wetboek)
op 20 januari 2021 bij inzet en afslag vanaf 13:30 uur, in de veilingzaal van Het Vendu Notarishuis te Rotterdam aan Kipstraat 54 te Rotterdam, ten overstaan van een van de (toegevoegd) notaris verbonden aan RoX Legal. B.V.
1. Het appartementsrecht dat recht geeft op het uitsluitend gebruik van de woning en verder toebehoren op de derde verdieping, plaatselijk bekend te 2231 DP Rijnsburg, Kwekersstraat 84, kadastraal bekend gemeente Rijnsburg, sectie C, complexaanduiding 6182-A, appartementsindex 58;
2. Het appartementsrecht dat recht geeft op het uitsluitend gebruik van de berging op de begane grond, thans ongenummerd, kadastraal bekend gemeente Rijnsburg, sectie C, complexaanduiding 6182-A, appartementsindex 118
Er is een aantekening bij het Kadaster, woordelijk luidende:
''Overige aantekening Kwalitatieve verplichting
Afkomstig uit stuk Hyp4 62852/91 Ingeschreven op 03-05-2013 om 13:01
Aanvullend stuk Hyp4 64832/184
Is aanvulling op Hyp4 62852/91
Ingeschreven op 02-09-2014 om 09:00
Overige aantekening Kwalitatieve verplichting
Afkomstig uit stuk Hyp4 40209/115 Zoetermeer Ingeschreven op 03-10-2003 om 09:00
Overige aantekening Besluit op grond van artikel 110 I Wet geluidhinder
Afkomstig uit stuk Hyp4 74789/36
Wet geluidshinder
Ingeschreven op 09-05-2019 om 11:32
Verzoek tot verbetering Fout in de kadastrale aanduiding''
In het taxatierapport van het Registergoed staat het navolgende woordelijk vermeld:
''De eigenaren van appartementen in het complex zijn gehouden mee te betalen aan de onderhouds- en instandhoudingskosten van het op het terrein van het complex gestichte Wellness Center. De verplichte bijdrage voor het Wellness Center bedraagt momenteel ca. € 19,- per huishouden per maand.''
De gebruikssituatie van het Registergoed is - voor zover Verkoper bekend (mede op basis van de Basisregistratie Personen) - als volgt:
in gebruik bij debiteur(en) en mogelijk verhuurd en/of in gebruik gegeven aan (een) derde(n).
Wellicht wordt er in strijd met het in de hypotheekakte opgenomen huurbeding verhuurd. Bij beschikking van 19 januari 2021 is verlof verleend om het huurbeding te mogen inroepen en de termijn als bedoeld in artikel 3:264 lid 6 van het Burgerlijk Wetboek is daarbij bepaald op één (1) maand na de datum van betekening van de beschikking. Eventuele ontruiming is voor rekening en risico van de koper. De verkoper staat niet in voor kopers bevoegdheid tot ontruiming. Er vindt geen verrekening plaats van huren, servicekosten en/of waarborgsommen.
Voor zover verkoper bekend, is over de verkrijging van voormeld registergoed geen omzetbelasting, maar wel overdrachtsbelasting verschuldigd.
De overdrachtsbelasting bedraagt 8% over de heffingsgrondslag en wordt nimmer geacht in het bod te zijn begrepen. Aan overdrachtsbelasting is verschuldigd het bedrag dat door de belastingdienst of de belastingrechter wordt vastgesteld met toepassing van de Wet op belastingen van rechtsverkeer. Indien een ander tarief van toepassing is, omdat het registergoed zal worden gebruikt als eigen woning; dan zal er bij de Belastingdienst bezwaar moeten worden gemaakt. Ten aanzien van de veiling wordt steeds het tarief van 8% toegepast.
Voor rekening van koper komt:
- het notarieel honorarium;
- de kadastrale kosten, alsmede de kosten van de kadastrale recherches;
- de eventuele ontruimingskosten;
- de achterstallige bijdragen bij de VvE over het aan de betaaldatum voorafgaande boekjaar en het lopende boekjaar tot en met de betaaldatum.
Achterstand VvE volgens opgave van de VvE € 998,97.
Bijdrage VvE per maand € 79,90. Mutatiekosten pro memorie.
De openbare executoriale verkoop geschiedt overeenkomstig de Algemene Voorwaarden voor Executieverkopen 2017 (AVVE), voor zover daarvan in de Bijzondere Veilingvoorwaarden niet is afgeweken.
De veilingvoorwaarden liggen reeds ter inzage ten kantore van bovengenoemde notarissen.
Tot en met 5 januari 2021 kan onderhands schriftelijk een bod worden uitgebracht ten kantore van bovengenoemde notarissen.
Zoals bekend, dienen alle bieders en mijners te voldoen aan de vereisten voor het uitbrengen van biedingen via het internetplatform van De Stichting Notarieel Instituut Internetveilen (NIIV) en voorts zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bank te overleggen, waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Alvorens tot gunning wordt overgegaan, dient door de hoogste bieder (voor zover nog niet gedaan) binnen drie (3) werkdagen na de veiling een waarborgsom te worden gestort casu quo een bankgarantie te worden gesteld ter grootte van 10% van de koopprijs met een minimum van € 5.000,00.
Aan bovenstaande vereisten zal strikt de hand gehouden worden. Bieders dan wel mijners die aan bovengestelde voorwaarden niet (tijdig) voldoen, ook al zijn het bij de notaris bekende bieders dan wel mijners, lopen het risico te worden afgewezen.
De betaling van de koopprijs dient uiterlijk plaats te vinden op 16 februari 2021.
Info: www.veilingbiljet.nl
RoX Legal B.V., Weena 220, Postbus 2560, 3000 CN Rotterdam, tel. 010 20 01 717, in behandeling bij Demi Hansum.
€ 5.364,00 | (per 14‑12‑2020 om 11:07 uur) |
incl. BTW en excl. OVB, kosten ontruiming, negatieve rente en diverse | (per 22‑12‑2020 om 16:21 uur) |
Specificatie indicatie kosten in PDF | (per 22‑12‑2020 om 16:21 uur) |
Het wordt aangeraden een deskundige in te schakelen om de veilingaankoop te begeleiden.