Bosmanslaan 2, DINXPERLO

Attentie

Verlof inroeping huurbeding verleend. Geplande ontruiming op 17 december as.

Omschrijving

Vrijstaande woning met aangebouwde garage, ondergrond, erf en tuin.

Uit voorgaande opnames: Taxateur heeft deze keer de woning niet van binnen kunnen opnemen.
Begane grond: hal/entree, meterkast, C.V.-ketel, toilet, badkamer, 2 slaapkamers, keuken en woonkamer.
1e verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer (in aanleg?). Taxateur kon niet op 1e verdieping kijken.
2e verdieping: zolderberging (via vlizotrap). Taxateur kon niet op 2e verdieping kijken.

Bezichtiging

dinsdag 18 december 2018, van 10:00 tot 11:00 uur

Kenmerken

Type registergoed
Vrijstaand
Gebruik
Bewoond/in eigen gebruik
Soort eigendom
Vol eigendom
Bouwjaar
1989
Oppervlakte wonen
150 m2
Oppervlakte perceel
405 m2
Inhoud
625 m3
Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5
Kadastrale omschrijving
gemeente Dinxperlo sectie E nummer 633, groot vierhonderd en vijf vierkante meters (405m2)

Fotogalerij

Informatie

Bijzonderheden
Naast het registergoed ligt een strook grond, welke volgens opgave van de gemeente Aalten door de eigenaar van de gemeente wordt gehuurd. De strook is aangegeven op een tekening welke door de gemeente is verstrekt. De gemeente Aalten heeft verklaard dat de veilingkoper deze strook van de gemeente kan kopen of kan huren. De verkoper staat niet in voor de juistheid van deze verklaring.
Milieuinfo
Voor zover bij de gemeente bekend is dit een onverdachte locatie. Op basis van reeds uitgevoerde bodemonderzoeken op onverdachte terreinen is de gemeentelijke bodemkwaliteit vastgesteld. Per deelgebied is de gemiddelde bodemkwaliteit vastgesteld. In de ondergrond is gemiddeld in dit deelgebied geen bodemverontreiniging aanwezig.
a. Volgens een bericht van de gemeente Aalten met datum drie oktober tweeduizend achttien, is volgens de provinciale bodematlas voor het registergoed geen verontreiniging geregistreerd.
b. Volgens een bericht van de gemeente Aalten met datum drie oktober tweeduizend achttien, is volgens de bodemkwaliteitskaart Achterhoek het registergoed ingedeeld in de bodemkwaliteitszone ’overig’; deze kwaliteitszone geeft volgende de gemeente aan dat de grond schoon is en geschikt voor alle toepassingen.
c. Volgens een bericht van de gemeente Aalten met datum drie oktober tweeduizend achttien, is volgens de asbestkansenkaart de kans op aanwezigheid van asbest voor de locatie (het registergoed) in de bodem klein.
(aanvang citaat)
Op basis van deze toetsing verwachten wij dat de bodemkwaliteit van de betreffende locatie geschikt is voor het aangegeven gebruik: Wonen.
(einde citaat)
Het is de verkoper niet bekend of het registergoed is verontreinigd met giftige, chemische en/of andere gevaarlijke stoffen.
Het is de verkoper ook niet bekend of zich in het registergoed (ondergrondse) olie- en/of septic tanks bevinden. Het is hem verder niet bekend of zich in het registergoed asbesthoudende en/of andere voor de gezondheid schadelijke materialen bevinden.

Veiling informatie

Type
Executieveiling hypotheek
Status
Gegund
Dossiernummer
43488
Wijze van veilen
Hybride (zaal en internet)
Veilinglocatie
Hotel Congrescentrum Papendal
Papendallaan 3
6816 VD Arnhem
Kantoor
Ten Berge notarissen
Mr. M.R.M. Tesser en Laura van Diek
Berg en Dalseweg 9
6521 JA Nijmegen
T: 024 322 82 77
F: 024 322 85 12
E: kantoor@tenbergenotar.nl
Opbrengst veiling
€ 253.000,00

Financieel

Inzetpremie:
1 %
Indicatie veilingkosten:
€ 5.718,00 (per 27‑11‑2018 om 17:05 uur)
Opgave van veilingkosten betreft een indicatie. (per 27‑11‑2018 om 17:05 uur)
Specificatie indicatie kosten in PDF (per 27‑11‑2018 om 17:04 uur)
Waterschapsheffing
€ 99,08 per jaar
OZB
€ 447,00 per jaar

Veiling

Hotel Congrescentrum Papendal
Papendallaan 3
6816 VD Arnhem
Executieveiling hypotheek
Status: Gegund
Dossiernummer: 43488
Wijze van veilen: Hybride (zaal en internet)

Makelaar

Pillen assurantie makelaardij
Varsseveldseweg 14
7131 BJ Lichtenvoorde
T: 0544 37 21 33

Notaris

Mr. M.R.M. Tesser en Laura van Diek
Berg en Dalseweg 9
6521 JA Nijmegen
T: 024 322 82 77

Inzetpremie

1 %

Onderhands bod

Tot en met 3 december 2018 24:00 is een onderhands bod mogelijk.

Delen

Kaart

Klik hier om de Google kaart te zien

Delen

Onderhands bod

Het is ook mogelijk om voorafgaand aan de executieveiling bij de notaris een schriftelijk bod uit te brengen. Let er goed op dat dit bod onherroepelijk en onvoorwaardelijk is. U kunt dus geen voorbehoud maken voor bijvoorbeeld de verkrijging van een financiering of voor het leegkomen van het pand. Als koper dient u zich van de spelregels te vergewissen. Wij wijzen u op de informatie over dit object en de van toepassing zijnde veilingvoorwaarden en (veiling)kosten. Indien u na het lezen van de spelregels tóch onzeker bent, schakel dan een deskundige in. Bijvoorbeeld uw makelaar.
Voor het uitbrengen van uw bod voorafgaand aan de executieveiling gebruikt u het biedingformulier. Het volledig ingevuld en ondertekend formulier dient voor de bovenstaande veiling uiterlijk 03-12-2018 24:00 uur bij de notaris te zijn ingediend.

Het wordt aangeraden een deskundige in te schakelen om de veilingaankoop te begeleiden.